Kontrola szkód i naprawy

Każdy obiekt może zostać dotknięty pożarem, powodzią, zalaniem wodą, zaniedbaniem w zakresie usuwania niebezpiecznych odpadów, pleśnią, szkodnikami lub włamaniem. Tego rodzaju szkody wymagają interwencji specjalistów z zakresu kontroli szkód i napraw, których usługi oferuje firma Coor.

Posiadamy duże doświadczenie i znaczące kompetencje, dzięki czemu w skuteczny i profesjonalny sposób asystujemy w tym zakresie korporacjom, firmom ubezpieczeniowym i osobom prywatnym.

Przejmujemy całkowitą odpowiedzialność

Przystępujemy do pracy szybko, zabezpieczając obiekt przed dalszymi stratami spowodowanymi przez szkodliwe czynniki. Ponadto zajmujemy się problemami, które mogły spowodować inne szkody wewnętrzne. Oczyszczamy dotknięty obiekt, niezależnie od tego czy szkoda została spowodowana przez wodę, pożar, ścieki, ropę naftową, parafinę czy inne czynniki. Posiadamy również rozległe doświadczenie w usuwaniu azbestu. Po zakończeniu etapu oczyszczania przeprowadzamy pełen remont i naprawy.

Bezpieczne i pewne procesy

Realizujemy specjalistyczne zlecenia z zakresu kontroli szkód zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami dotyczącymi obsługi, sprzętu i dokumentacji.

Usługa 24h

Wypadki mogą zdarzyć się o każdej porze. Dlatego nasza usługa jest dostępna w trybie 24/7/365.