Fruit

Owoce

Zaopatrywanie pracowników klienta w owoce to część usług realizowanych przez Coor. Współpracujemy z wiodącymi na rynku dostawcami produktów spożywczych i każdego roku dostarczamy klientom dużą ilość tradycyjnych i organicznych owoców. Nasza skala działania pozwala nam zaoferować klientom dobrej jakości produkty w konkurencyjnych cenach.

Wiele firm zrozumiało jak ważne jest serwowanie pracownikom owoców jako dodatek do obiadu. Dostęp do owoców jest ekonomicznym, zdrowym sposobem na zapewnienie bardziej stałej produktywności przez cały dzień pracy. Również pracownicy bardzo doceniają tę korzyść w miejscu pracy. 

W naszych przedsięwzięciach często współpracujemy z klientem w celu ustalenia wytycznych w zakresie rodzaju owoców, poziomu jakości oraz wielkości i częstotliwości dostaw. Przejmujemy odpowiedzialność za regularne dostawy do miejsca pracy. W zakres obowiązków firmy Coor wchodzi również usuwanie pustych koszy i sezonowe zmiany zawartości koszy – wszystko zgodnie z ustalonym umownie zakresem.

Nasi specjaliści ds. rozwoju usług posiadają wieloletnie doświadczenie w dostosowywaniu dostaw owoców do różnych grup i sektorów. Chętnie pomożemy Ci znaleźć odpowiednie rozwiązanie.