Napoje gorące i zimne

W dzisiejszych czasach dobra kawa stanowi znaczącą część ogólnych odczuć związanych z miejscem pracy. Coor jest największym w Szwecji dostawcą gorących i zimnych napojów do miejsc pracy i dlatego posiadamy ogromną wiedzę i doświadczenie w tej dziedzinie. Pomagamy naszym klientom znaleźć właściwy asortyment i jakość jesli chodzi o automaty sprzedające i surowce, w oparciu o różne potrzeby.

Obecnie prawie wszyscy pracodawcy zapewniają swojemu personelowi kawę, herbatę, gorącą czekoladę i wodę. Zaopatrywanie w gorące i zimne napoje  to jedna z usług, które Coor realizuje najczęściej, a nasza skala działania pozwala nam zaoferować klientom dogłębną wiedzę specjalistyczną i atrakcyjne ceny.

Nasze usługi związane z zaopatrzeniem w gorące i zimne napoje obejmują następujące zadania:

  • Przygotowywanie optymalnej gamy automatów do kawy i wody w oparciu o całkowitą konsumpcję i typ obiektu klienta
  • Odnalezienie doskonałej kompozycji  obejmującej różne typy automatów i smaków kawy
  • Finansowanie maszyn sprzedających klienta przez cały ich cykl życia
  • Czyszczenie maszyn i otaczającej je powierzchni
  • Regularne uzupełnianie kawy, herbaty, cukru, mleka i innych produktów
  • Przeprowadzanie regularnych przeglądów technicznych automatów 
  • Odpowiedzialność za wykrywanie usterek i zapewnianie wymiany wadliwych automatów

Coraz więcej osób wybiera kawę organiczną

Zamiana zwykłej kawy na organiczne alternatywy obniża emisję CO2 o 67% - z 900 kg na jeden automat rocznie do 300 kg na jeden automat rocznie. Coor pragnie wspomagać tworzenie bardziej ekologicznego świata i dlatego zaleca wszystkim klientom oferowanie personelowi wyłącznie kawy organicznej. Obecnie około 50% kawy serwowanej z automatów sprzedających Coor to kawa organiczna. Dążymy do tego, aby do roku 2013 zdecydowana większość naszych odbiorców kawy serwowała pracownikom kawę organiczną.

Przeprowadzono wiele badań, które dowodzą, iż kawa stanowi ważną część ogólnych odczuć pracowników związanych z miejscem pracy. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu wstępnego omówienia możliwości zaoferowania Państwa pracownikom ekologicznej i lepszej kawy w rozsądnej cenie.