vending machine

Automaty sprzedające

Wielu klientów pragnie, aby ich pracownicy mogli przez cały dzień nabywać w automatach sprzedających przekąski, smaczne posiłki i napoje, a nawet leki dostępne bez recepty. Szczególnie popularne są obecnie pożywne sałatki i kanapki bezglutenowe i niskokaloryczne.

Coor posiada znaczące doświadczenie jeśli chodzi o całą gamę automatów sprzedających – od oferty czołowych producentów, aż po automaty dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.Możemy przejąć szeroko zakrojoną odpowiedzialność za automaty sprzedające naszych klientów. Oto niektóre z usług, które często realizujemy:

  • Propozycje dotyczące ilości i typu automatów w oparciu o specyficzne potrzeby klienta
  • Finansowanie automatów zainstalowanych w siedzibie klienta
  • Bieżące uzupełnianie produktów w automatach
  • Przeprowadzanie regularnych przeglądów technicznych
  • Odpowiedzialność za działania związane ze wsparciem i konserwacją korekcyjną
  • Wymiana wadliwych automatów

Nowe rozwiązania płatnicze ułatwiają życie 

Pracownicy płacą sami za produkty, które nabywają w automatach sprzedających. Oprócz płatności monetami, możemy również przetwarzać płatności przelewem, kartą kredytową i SMS-em. Dla klientów, którzy zgłoszą takie zapotrzebowanie, możemy również uruchomić możliwość uiszczania płatności z wykorzystaniem identyfikatorów – albo poprzez przedpłatę gotówką lub przelewem z karty debetowej, albo jako płatność z dołu poprzez potrącenie z wynagrodzenia.

Coor stara się wprowadzać ułatwienia dla klientów i oferuje różne typy rozwiązań w oparciu o różne potrzeby klientów. Zapraszamy do kontaktu z nami w celu omówienia możlwości wprowadzenia udogodnień dla Twoich pracowników dzięki automatom sprzedającym.