Żywność i napoje

Coor jest jednym z największych dostawców żywności i napojów na rynku. Realizujemy kompletne, nowoczesne rozwiązania w pełni dostosowane do potrzeb klientów.

Źródło szczęścia i zadowolenia

Przejmujemy odpowiedzialność za portfel usług gastronomicznych,  przygotowanych tak, aby zapewnić pracownikom i gościom naszych klientów łatwy dostęp do potraw, napojów, owoców, przystawek i zakąsek, zgodnie z ich upodobaniami i potrzebami. Wspólną cechą wszystkich naszych usług jest to, że zawsze kładziemy nacisk na podejście całościowe - surowce, przygotowanie, ekspozycja, opakowanie, podanie, przepływ osób i oddziaływanie na środowisko. Przekąski i napoje powinny być  źródłem szczęścia i cieszyć zarówno oko, jak i podniebienie.

Wachlarz dobrze przygotowanych usług

Zapewniamy Twoim pracownikom i gościom: zdrowe, świeże i smaczne posiłki w naszych restauracjach i obiektach konferencyjnych, codzienne dostawy owoców i napojów do pracy oraz dostęp do automatów sprzedających z dobranym asortymentem. Posiadamy również znaczące doświadczenie w zakresie różnych działań i imprez firmowych, gdzie przejmujemy całkowitą odpowiedzialność za sukces spotkania. Nasze zwyczajowe usługi obejmują:

  • Prowadzenie restauracji
  • Prowadzenie kawiarni/barów
  • Rozwiązania związane z przechowywaniem żywności i garmażerią
  • Przygotowywanie cateringu konferencyjnego, koszy owoców i zaopatrywanie imprez
  • Zapewnianie kawy, wody i automatów sprzedających

Marka FOOD by Coor

Obecnie Coor prowadzi prawie 80 restauracji. Stworzyliśmy specjalną markę restauracyjną - FOOD by Coor – dla restauracji, które sami obsługujemy. FOOD by Coor to gwarancja rzetelnej obsługi, właściwie przygotowanych potraw przyrządzonych z dobrych, atestowanych surowców, przemyślanych rozwiązań związanych z przepływem klientów, atrakcyjnego otoczenia i pozytywnego wrażenia ogólnego.