Najwyższy standard usług w zakresie spotkań i konferencji

Coor posiada najwyższy poziom kompetencji jeśli chodzi o usługi w zakresie spotkań i konferencji. Obsługujemy wiele wewnętrznych obiektów konferencyjnych na rzecz klientów, a oprócz tego prowadzimy nasze własne atrakcyjne zewnętrzne obiekty konferencyjne w Sztokholmie, Göteborgu i Malmö.

Nasze ogólne doświadczenie dowodzi, że potrafimy świadczyć usługi spotkaniowe i konferencyjne na najwyższym poziomie. Dążymy do realizacji dobrych usług przed, w trakcie i po zakończeniu spotkania czy konferencji i oferujemy pełne wsparcie dla koordynatorów imprez i organizatorów konferencji.

Usługi konferencyjne w siedzibach naszych klientów

Usługi konferencyjne stanowią część większości naszych zleceń, co oznacza, że posiadamy rozległe doświadczenie i wysoki poziom kompetencji w tym zakresie. Zawsze dopasowujemy nasze usługi do indywidualnych potrzeb i sytuacji klientów, jednak usługi w zakresie spotkań i konferencji zazwyczaj obejmują następujące działania :

  • Administrowanie i rezerwacja/zamawianie pokoi, napojów i przekąsek, wsparcia technicznego, wyposażenia itd.
  • Przygotowywanie sal i innych specjalnych pomieszczeń do spotkań i konferencji
  • Zaopatrywanie sal spotkaniowych i konferencyjnych w towary konsumpcyjne
  • Obsługę urządzeń audiowizualnych
  • Wsparcie techniczne i udzielanie informacji użytkownikom usług na temat  sprzętu audiowizualnego
  • Przemieszczanie mebli w salach spotkaniowych i konferencyjnych

Obiekty konferencyjne Coor gwarantują nowe wrażenia i inspiracje

Coor obsługuje również 15 własnych obiektów konferencyjnych zlokalizowanych w Sztokholmie, Göteborgu i Malmö. Wszystkie nasze obiekty konferencyjne są zlokalizowane strategicznie i gwarantują nowe wrażenia i inspiracje, a także nowe kontrakty i niezapomniane imprezy. Nasze pomieszczenia są niezmiernie elastyczne i mieszczą grupy liczące dowolną ilość osób. Utrzymując wysoki poziom usług i zaangażowania, dążymy do ujęcia i podkreślenia przesłania, które chcesz przekazać. Wiemy, że każda rezerwacja to wyraz dużego zaufania i zawsze sprostamy Twoim oczekiwaniom, z uśmiechem.