Usługi biurowe

Nasze usługi biurowe ułatwiają pracę.

Lepsza przestrzeń pracy i właściwe usługi wewnętrzne

Przejmujemy odpowiedzialność za różnorodne usługi, opracowane w taki sposób, aby stworzyć atrakcyjne, funkcjonalne i efektywne przestrzenie pracy w biurach. Dbamy o to, aby: Twoi goście zostali profesjonalnie przyjęci w recepcji, Twoi pracownicy mogli odnowić swoje identyfikatory, możliwe było Twoje przeniesienie w inne miejsce, Twoja poczta działała sprawnie, sale konferencyjne dobrze się prezentowały i aby w Twoich kserokopiarkach zawsze znajdował się świeży papier.

Szerokie doświadczenie z różnych branż

Obecnie Coor realizuje usługi biurowe dla wielu największych korporacji i różnych organów publicznych w regionie nordyckim.  Obsługujemy na przykład 120 recepcji, przekazujemy ponad 31 000 połączeń telefonicznych i przekierowujemy 40-50 000 wiadomości  e-mail dziennie. Oprócz sal posiedzeń i obiektów konferencyjnych klientów, obsługujemy również 15 własnych obiektów konferencyjnych w Sztokholmie, Göteborgu i Malmö.

Ulepszenia dla Twoich dzierżawców

Współpracujemy również z właścicielami i zarządcami obiektów, dobierając dodające wartość usługi biurowe dla dzierżawców.