Nowoczesne sprzątanie

Coor jest jednym z wiodących dostawców usług sprzątania w regionie nordyckim. Cały proces sprzątania, który realizujemy, spełnia nasz własnościowy Standard Sprzątania Coor (“Coor Cleaning Standard” - CCS). Ciągły rozwój kompetencji, gwarantowana jakość i kontrole zapewniają właściwą jakość i właściwe wykonanie – niezależnie od tego, czy realizujemy usługi za pośrednictwem naszego własnego personelu czy też poprzez poddostawców.

Nasz standard gwarantuje jakość

Realizowane przez nas zlecenia sprzątania spełniają nasz własnościowy Standard Sprzątania Coor (“Coor Cleaning Standard” - CCS). Standard ten opiera się na nowoczesnej technologii sprzątania i obejmuje wszystko – od efektywnych wycieraczek wejściowych, najnowszych i efektywnych przyrządów, urządzeń do sprzątania i sprzętu myjącego, aż po efektywne i ekologiczne środki czystości i rozwiązania logistyczne. Bazując na CCS, dobieramy programy szkoleniowe i metody zgodnie z potrzebami klienta oraz miejscowymi warunkami.

Sprzątanie – zaspokojenie wszystkich potrzeb

Sprzątamy wszystkie rodzaje budynków i obiektów. Oprócz codziennego sprzątania oferujemy również większe sezonowe prace sprzątające, sprzątanie budynków, sprzątanie po przeprowadzkach i mycie okien.

Specjaliści w zakresie utrzymania podłóg

Właściwie przeprowadzona konserwacja podłóg wydłuża ich żywotność i stanowi podstawę dla osiągnięcia ekonomicznego i wysokojakościowego procesu sprzątania. Posiadamy wiedzę specjalistyczną i wieloletnie doświadczenie wymagane do doboru i przeprowadzania ekonomicznej i wysokojakościowej konserwacji podłóg przy pomocy właściwych materiałów i alternatywnych metod.

Lider w dziedzinie sprzątania specjalistycznego 

Szpitale, firmy farmaceutyczne i branże spożywcze wyznaczają wyższe standardy czystości i higieny. Coor posiada dogłębną wiedzę specjalistyczną i wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu tego typu obiektów. W ramach naszego zlecenia realizowanego w awangardowym szpitalu uniwersyteckim NKS w Sztokholmie, aktywnie uczestniczymy w doborze materiałów i opracowaniu przyszłościowych standardów sprzątania dla pomieszczeń szpitalnych.

Efektywne i atrakcyjne wycieraczki wejściowe

Solidnej jakości wycieraczki robią dobre wrażenie i skutecznie zapobiegają przedostawaniu się zanieczyszczeń oraz wody do budynków i obszarów sprzątania. Przeprowadzamy pełnoskalową analizę potrzeb każdego klienta, optymalizując użytkowanie wycieraczek stałych, dzierżawionych i jednorazowych i zapewniając w ten sposób przyjemne wrażenie, bardziej ekonomiczne sprzątanie i wyższą postrzeganą jakość.

Ekonomiczne i atrakcyjne rozwiązania higieniczne

Wysoka higiena osobista jest dzisiaj ważną kwestią we wszystkich miejscach pracy. Realizujemy ekonomiczne, ekologiczne i atrakcyjne rozwiązania dla wszystkich pomieszczeń higieniczno-sanitarnych, obejmujące: analizę zapotrzebowania, montaż systemów higienicznych i zaopatrzenie toalet.