Nowoczesne rozwiązania

Coor posiada wiodącą na rynku wiedzę specjalistyczną z zakresu bezpieczeństwa oraz szerokie doświadczenie w rozwiązaniach bezpieczeństwa dla różnych typów działalności i środowisk o złożonych potrzebach i rygorystycznych standardach bezpieczeństwa. Znajdujemy właściwą równowagę pomiędzy obsadą stanowisk a technologią , stwarzając dla naszych klientów optymalne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa.

Równowaga pomiędzy kadrą a technologią

Współczesne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa są bardziej niż kiedykolwiek oparte na inteligentnej technologii – między innymi po to, aby zredukować pracochłonne procesy, takie jak prace administracyjne i nadzór. Oznacza to, że obecne rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa wymagają bardziej narzędzi do zarządzania i automatycznych systemów nadzoru niż fizycznych zamków, kluczy i strażników. Coor posiada ogromną wiedzę specjalistyczną i kompetencje w dziedzinie najnowszych rozwiązań technologicznych.

Wielu z obecnych graczy rynkowych z dziedziny bezpieczeństwa oferuje albo rozwiązania technologiczne, albo obsadzanie stanowisk kadrą. W przeciwieństwie do nich, Coor przyjmuje na siebie całkowitą odpowiedzialność funkcjonalną, co oznacza, że odpowiadamy za zapewnienie klientom inteligentnego, zoptymalizowanego i kompletnego rozwiązania, w którym nowoczesna technologia współgra z przemyślanym obsadzeniem stanowisk.

Lokalna synergia stwarza optymalne rozwiązania

Przez pewien czas zarządzanie bezpieczeństwem było oddzielone od innych usług wsparcia biznesowego. Jednak obecnie więcej graczy rynkowych decyduje się na wcielić rozwiązania i usługi z zakresu bezpieczeństwa do zintegrowanej usługi. Powodem takiego działania jest fakt, że w zintegrowanym podejściu powstaje znacząca lokalna synergia – między innymi poprzez zminimalizowanie niepotrzebnych stanów pogotowia i przeprowadzanie kontroli technologicznej nieruchomości podczas patroli.

Kompleksowy portfel usług

Ponieważ klienci Coor działają w wielu sektorach, firma posiada wszechstronne doświadczenie i cenny wgląd w różne środowiska, takie jak: lotniska, banki, urzędy, obiekty logistyczne, centra handlowe i zakłady przemysłowe.

Oferujemy specjalistyczne usługi doradcze oraz zarządzanie nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu bezpieczeństwa. Nasze zwyczajowe usługi z zakresu bezpieczeństwa obejmują:

  • Technologię bezpieczeństwa
  • Usługi ochrony fizycznej
  • Ochronę przeciwpożarową