Gwarantowanej jakości realizacja i certyfikaty

Nasi klienci mają wysokie wymagania jeśli chodzi o jakość, skuteczność i rzetelność realizacji. Aby zapewnić spełnienie tych wymagań przez nasze realizacje, postanowiliśmy certyfikować nasze działania według norm ISO dla jakości i środowiska. Spełniamy również wymogi związane z odpowiednimi standardami w wielu ważnych obszarach usług i produktów.

Działalność ze znakiem jakości

Coor opracował standaryzowany proces realizacji usług, który zapewnia profesjonalne wykonanie o gwarantowanej jakości i który można również dostosowywać indywidualnie do każdego klienta. Nasz proces realizacji usług - wraz ze specjalną bazą danych, opisem zalecanych metod pracy, narzędzi i szablonów itd. - jest dostępny w systemie zarządzania ("Universum") opracowanym przez firmę Coor w wewnętrznej sieci firmowej (intranecie).

“Universum” stanowi podporę naszej pracy nad jakością, która jest sprawdzana i audytowana przez zewnętrzne firmy certyfikujące: Det Norske Veritas w Szwecji (i Belgii) oraz Finlandii  i jednostkę certyfikującą systemy działającą przy National Institute of Technology  - w Norwegii. Nasze działania prowadzone w Szwecji, Norwegii i Finlandii uzyskały certyfikat ISO 9001.

Działalność ze znakiem ekologicznym

Działania firmy Coor prowadzone w Szwecji, Norwegii, Finlandii i Danii uzyskały certyfikat ISO 14001. Nasza działalność została zrewidowana przez zewnętrzne firmy certyfikujące: Det Norske Veritas w Szwecji (i Belgii) oraz Finlandii, Bureau Veritas w Danii i jednostkę certyfikującą systemy działającą przy National Institute of Technology  - w Norwegii.

Certyfikaty jakości związane z usługami

Coor jest certyfikowanym i autoryzowanym dostawcą  w wielu ważnych obszarach usług. Niektóre z najważniejszych obszarów usług w Szwecji to:

Sprzątanie

Na terenie Szwecji firma Coor jest autoryzowanym dostawcą usług sprzątania, spełniającym wymogi określone w stosunku do dostawców usług firmy Almega. Oznacza to, że zobowiązaliśmy się działać zgodnie z wytycznymi firmy Almega w zakresie realizacji usług sprzątania – zarówno tych świadczonych  przez samą firmę Coor, jak i przez poddostawców.

Spajanie

Działalność firmy Coor in Finspång posiada certyfikat zgodności z normą SS-EN ISO 3834-2. Jest to międzynarodowy standard, który obejmuje wymogi dotyczące jakości dla czynności związanych z jedną z najpowszechniejszych form spajania – spawaniem materiałów metalowych.