Dlaczego właśnie Coor?

Do naszych zadań należą optymalizacja i planowanie działań usługowych naszych klientów w oparciu o konkretne wyzwania i potrzeby. Pragniemy realizować usługi stale ewoluujące i inteligentne, które stworzą wyraźną wartość dodaną dla naszych klientów, zwiększając ich konkurencyjność.

Siedem powodów, dla których warto wybrać Coor

1. Więcej czasu dla Twojej kluczowej działalności

Przekazując odpowiedzialność ekspertom zewnętrznym,  uwalniasz czas i zasoby,które możesz przeznaczyć na rozwój Twoich kluczowych obszarów działalności Zwiększasz tym samym konkurencyjność Twojego przedsiębiorstwa.

2. Udowodniona oszczędność kosztów - nawet 30%

Na przestrzeni lat zarejestrowaliśmy znaczne oszczędności kosztów u naszych klientów. Nasze doświadczenie i sprawdzone modele kosztów sprawiają, że jesteśmy w stanie zagwarantować oszczędność kosztów nawet 30%.

3. Większa elastyczność

Odmienne warunki rynkowe stwarzają różne wyzwania. Elastyczne umowy Coor umożliwiają bezproblemowe podwyższanie lub obniżanie poziomu i zakresu usługi w zależności od zmian zachodzących w otaczającym świecie, postępu i zapotrzebowania przedsiębiorstwa klienta — w danym momencie i w przyszłości.

4. Dostęp do wiedzy specjalistycznej i metodologii

Klienci Coor uzyskują dostęp do doświadczenia i kompetencji specjalistycznych w wielu segmentach kluczowych usług. Oferujemy również efektywne procesy i metody pracy o gwarantowanej jakości, wspierane przez nowoczesne systemy informatyczne, całkowicie dostosowane do potrzeb związanych z realizacją usług z zakresu zarządzania infrastrukturą.